ПРО НАС

podstawa-cel-1024x576

Wytwornia Broni Jacek Popinski ( WBP ) є польською приватною компанією , що найбільш динамічно розвиваються в оборонному секторі. З роками невелика майстерня та кузня старовинної зброї перетворилися на високосучасне виробництво. Після отримання ліцензії компанія почала розвивати виробничу кооперацію з іншими підприємствами галузі. Цінний досвід і величезні інвестиції, вкладені в розвиток виробництва, дозволили сконцентрувати профіль бізнесу на конкретному продукті.

В даний час WBP спеціалізується на виробництві вогнепальної зброї, зокрема карабінів 7,62×39 мм і 5,56×45 мм / .223 Rem. у версіях, як для цивільного так і для військового ринків.

Ми маємо сучасні верстати для обробки металу, дерева та лиття пластмас під тиском, доповнені новітнім контрольним обладнанням. Наш конструкторський відділ дозволяє самостійно проектувати та впроваджувати нові деталі.

Ми приділяємо велику увагу контролю якості, гарантуючи дотримання технології та найвищу точність виконання. Наше виробництво динамічно розвивається, ми орієнтуємося на постійний прогрес і впровадження нових продуктів.

magazynek_polimerowy_wbp_2

KONCESJA I CERTYFIKATY